fbpx
Šatní Systém Slim, Klasická šatna, šatní systémy, policový systém do šatny, luxusní šatní skříně, úložné systémy do šatny
Šatní Systém Slim

Šatní systém SLIM na první pohled upoutá elegancí a čistými liniemi italského designu. Jeho síla tkví ve schopnosti vyplnit i komplikované prostory se šikmými stropy elegancí a vzdušností. Podívejte se, jak se šatním systémem SLIM vytvořit luxusní šatnu i u vás doma.

Silné stránky šatního systému SLIM

Promění každý složitě členěný prostor nebo úzkou chodbu v lehkou a designovou šatnu.

Lehkost a elegance i ve stísněném prostoru.“

Výhody:

šatní systém slim, Klasická šatna, šatní systémy, policový systém do šatny, luxusní šatní skříně, úložné systémy do šatny
Šatní Systém Slim

Ukotvení do šikmých stropů je velkou předností šatního systému SLIM. Nekotví se do podlahy, takže se hodí i do podlah s podlahovým vytápěním. Do stropu je připevněn jen pro lepší stabilitu do stran. Máte-li „energeticky pasivní dům“ nebo místo v podkroví, šatní systém SLIM vám vytvoří praktickou a designovou šatnu.

Povrch zdobí nejčastěji stříbrný nebo černý elox. Můžete jej doplnit stylovým LED osvětlením na zadních stojnách a policích. Příjemně osvětluje vaše prádlo a díky tomu dobře vidíte kde co máte.

Světlo spínáte několika způsoby:

Může být luxusní šatna i v paneláku?

Může. Právě variabilita, lehkost konstrukce a vzájemná provázanost spolu s kotvením do zadní stěny dělá ze šatního systému SLIM ideální řešení do panelákových bytů nebo dřevostaveb. I v malém bytě rozděleném sádrokartonovou příčkou vytvoříte designovou šatnu na míru.

Kam šatní systém SLIM nedoporučujeme

Jak je patrné již z názvu, velké prostory jednoznačně nesvědčí šatnímu systému SLIM. Pokud jste příznivci poctivé truhlářské práce, lépe vám bude vyhovovat klasická šatna.

Celý systém můžete dovybavit podle vašeho gusta vhodnými šatními doplňky z nabídky Woodface. Police, šuplíky a šatní tyče můžete také doplnit a my vám v tom rádi pomůžeme při nezávazné konzultaci.

Více fotografií najdete i mezi našimi realizacemi šatních systémů SLIM.

Konzultace ZDARMA přímo u vás doma.
Objednejte si termín telefonicky nebo nám zanechte svůj email a my se vám ozveme.

    Volejte +420 602 408 636