fbpx
Satny Do Malych Prostor Uvodni Obrazek 1
Ukázka šatny v malém prostoru

Samostatná šatna je sen každé ženy a mnoha mužů. Máte-li místnost nazbyt, jde to snadno. Co ale dělat, když máte o místo nouzi nebo bydlíte v podkroví? Svého snu se nevzdávejte a jděte za odborníky, ať si s tím poradí. Tým Woodface je vám k dispozici. Jak vytváříme z nepraktických prostor praktické a designové šatny?

Proč Woodface

Ve Woodface máme dlouholeté zkušenosti s úpravou atypických prostor. Ať už je to úprava nedostupných prostor v podkroví, pod schody nebo přeplněných komor.

Využití na první pohled malé až nepraktické komory je pro nás s celou řadou vychytávek, systémem na míru a jedinečným designem úkol, který řešíme opravdu rádi. Z naší zkušenosti klienti oceňují lehkost prostoru, dostatečnou kapacitu a přehlednost. Na nezávazné schůzce vyslechneme vaše přání, probereme možnosti a najdeme ideální řešení pro vaše pohodlí.

Zvolte správný šatní systém

Z ošklivého káčátka designovou labutí. To je šatní systém SLIM.“

Základem hezké šatny, která vám bude dobře sloužit, je vhodně zvolený šatní systém. Tedy způsob, jak bude šatna organizovaná. Záleží na materiálu, upevnění jednotlivých dílů, osvětlení, celkovém designu a řadě dalších drobností. Technické řešení se musí podřídit možnostem a typu prostoru.

Satny Do Malych Prostor Do Textu V Odstavci O Satnim Systemu Slim
Šatní systém SLIM

Šatní systém SLIM je skutečně labuť mezi šatnami. Promění nejeden kdysi temný a zdánlivě nepraktický kout či komoru v elegantní místo, kam se vždy rádi podíváte. Prostředí šatny je přehledné a oblečení úhledně srovnané. I přes nedostatek prostoru působí lehce a vzdušně.

Šikovné LED osvětlení v několika variantách prosvětlí základní barvy šatny – stříbrná a černá. Pokud však holdujete jiné barvě, máme pro vás na výběr z celé škály stupnice RAL (vzorník barevných odstínů).

Už při vstupu do šatny jedním pohledem víte, kam zamířit a co si dnes vzít na sebe. Subtilní, ale pevná konstrukce doplněná jemným designem nepřekáží a zároveň plní svou funkci na 100 %.

Celý systém můžete doplnit řadou šatních doplňků od základní řady až po skutečně luxusní řešení RAUMPLUS nebo PAD+. Šatní doplňky zvýší komfort a využitelnost šatny. Všechny doplňky k outfitům a různé drobnosti budete mít srovnané a vždy po ruce. Jednoduše budete vědět, kde je hledat.

Výhody úzké šatny

Pojďme si udělat malé shrnutí přínosů šatny v netradičním prostoru. První výhodou je již samotný fakt, že máte šatnu tam, kde byste to nečekali a možná už jste ani nedoufali, že se vám přání splní. Další výhody:

Věříme, že časem objevíte řadu dalších kladů, které šatní systém SLIM poskytne právě vám.

Na závěr vás však musíme varovat. Může se stát, že ve své šatně strávíte víc času, něž byste chtěli. Prostě se vám bude natolik líbit její chytré řešení i přehledné uspořádání, že se do ní budete dívat jen tak, aniž byste potřebovali něco na sebe. Řešení? Časem si zvyknete a zvládnete projít šatnu jen s letmým úsměvem na rtech a spokojeností v duši.

Když jsme vám odhalili i to poslední úskalí, které na vás může čekat, zbývá již jen nabídnout konzultaci s naším odborníkem. Až se naladíme na stejnou notu, za pár týdnů si budete skládat oblečení do nové šatny.

Pokud chcete vědět víc o šatnách v malém prostoru, máme pro vás inspiraci plnou luxusu v našem Magazínu.

Konzultace ZDARMA přímo u vás doma.
Objednejte si termín telefonicky nebo nám zanechte svůj email a my se vám ozveme.

    Volejte +420 602 408 636