fbpx

Proč Woodface?

Profesionální výroba a odborná montáž

Na trhu je mnoho firem, které nabízí „skříně na míru“ Většinou se jedná o poloviční amatéry, kteří si někde nechají nařezat a upravit materiál, v lepším případě vlastní malou truhlářskou dílnu, kde se tento nábytek snaží vyrábět. Firma Woodface nábytek vyrábí na nejmodernějších počítačem řízených strojích, které zaručují světovou kvalitu a přesnost výroby. Díky zaměření na místě pomocí laserových měřících přístrojů jdou do výroby kompletní a přesné informace a tak je nábytek vyroben předem opravdu na míru podle skutečnosti. Doba, kdy truhlář na místě „dopasovával“ nábytek podle zjištěných nerovností, hobloval a dělal spoustu prachu a nepořádku je u nás minulostí. Přijedeme, během několika hodin čistě smontujeme a drobné nečistoty po sobě pečlivě vysajeme.

Jedinečný, moderní a nadčasový design

Woodface před 25 lety zavedl v Česku termín „Skříně na Míru“ Stále se snažíme být něčím výjimeční. Konkurenční rámy dveří prodávané v současnosti na českém trhu pochází buď z Polska, nebo z Číny. Vzhledem k tomu, že se všichni navzájem kopírují, i vzhled dveří je tuctový a komfort uchopení je v nejlepším případě průměrný. V honbě za co nejnižší cenou na úkor kvality jsou rám dveří takřka jak z alobalu od čokolády. Jednoduše se časem začnou deformovat vlastní vahou. Rádi vám na naší prodejně předvedeme odstrašující sbírku „běžných“ dveří dodávaných na českém trhu a můžete je na místě porovnat s našimi. Abychom však nepřeháněli. Je pravda, že záruku – dva roky dané zákonem pravděpodobně vydrží
Design námi používaných dveří je nezaměnitelný, originální a kvalita pojezdů je opravdu vyjímečná – poskytujeme doživotní záruku na kolečka posuvných dveří.
Vyzkoušejte si naše posuvné dveře, jejich hladkých chod a tlumený dojezd. Poznejte rozdíl v kvalitě.

Záruky

Značka Woodface vznikla před více jak 25 lety. Je proto zárukou i pro případné reklamace, které by se v budoucnu mohly vyskytnout. Na rozdíl od truhláře, nebo malé firmičky, která se snaží podbízet především cenou, protože naprosto nepočítá s vyřizováním nějakých záruk v budoucnosti. Takový subjekt obyčejně přestane existovat ještě dříve, než uběhne zákonem nařízená 2letá záruka.
Woodface vyrábí nábytek v České Republice. Komponenty pro posuvné dveře dodává firma RAUMPLUS z Německa. Panty pro otvíravé dveře, výsuvy pro šuplíky a výsuvné police jsou od celosvětově známe značky BLUM (původně Rakousko, dnes již nadnárodní společnost).
Poskytované záruky:
– „24 měsíců na veškerý použitý materiál a práci“
– „Doživotní záruka na kování značky BLUM“
– „Doživotní záruka na mechanismy posuvných dveří značky RAUMPLUS“

Kvalita provedení:

Naše výrobní technologie řeže a hranuje naprosto čistě. Uvidíte naprosto minimální spáru mezi deskou a hranou. Veškeré výřezy a otvory do nábytku jsou prováděné předem ve výrobě na CNC obráběcím stroji. Jen tak může být zachována přesnost a čistota opracování. Sebelepší montážník s ručním nářadím nemůže na místě dokázat to co počítačem řízený stroj ve výrobě. U nás nenajdete na materiálu odštípané kousky a zubaté okraje od ručního nářadí při pasování na místě, které se truhlář snaží opravit voskem či tmelem.

Dlouhá životnost: Před objednáním nábytku se ptejte jakým způsobem jsou díly k sobě spojeny.

Většina drobných výrobců používá tzv. „konfirmát“ to je v podstatě vrut, který se šroubuje do desky. Pokud byste v budoucnu chtěli nábytek demontovat a přesunout na jiné místo, již nikdy nebude mít původní pevnost a bude se viklat. Nemluvě o velkém riziku, že montážník „konfirmát“ utáhne v desce příliš, ten se protočí a nábytek vám nebude držet pevně pohromadě ani od začátku.
Další amatérskou variantou jsou tzv. plastové úhelníky, které se šroubují do navzájem spojovaných dílů. Estetický vzhled je příšerný, pevnost velmi diskutabilní a navíc plastový element brání 100% využití úložného prostoru.
Woodface používá na spojení materiálu tzv. excentry. Toto spojovací kování obsahuje dva kusy, které se jednou upevní do desky a navzájem se uzamknou stylem kov na kov. Umožňují takřka nekonečné opakování demontáže a následného spojení dílů. Toto spojovací kování však vyžaduje nejmodernější výrobní technologii a tak většina výrobců ho není schopna používat.

Variabilita: Co když budete chtít v budoucnu některé vnitřní části skříně změnit?

Takřka u žádného nábytku na míru od konkurence nejde změnit následně vnitřní dispozici bez celkové demontáže a následné montáže zpět do prostoru. Což zejména v případě skříně ve výklenku znamená porušení omítky, možné poškrábání podlahy či stropu.
Nábytek od Woodface je díky speciálnímu spojovacímu kování navržen tak, aby montážník všechny díly skládal uvnitř výklenku, aniž by je musel smontovat venku a následně skříň zasunout dovnitř. Tím nedochází k riziku poškození podlahy, stěn ani stropu. V případě požadavku na změnu dispozice se prostě jen vymění některé díly uvnitř skříně, aniž by se musela celá demontovat.

Materiály s antibakteriálními vlastnostmi

Při výrobě našeho nábytku využíváme materiálů značky EGGER, které se vyznačují svým antibakteriálním povrchem. Během 24 hodin se množství choroboplodných zárodků a bakterií na produktech tohoto výrobce prokazatelně sníží o 99,9 %. Produkty byly testovány v souladu s ISO 22196 / JIS Z 2801 a získaly certifikát nezávislého zkušebního institutu Hohenstein.

Na co si dát pozor při nabídkách nábytku?

1. porovnávejte vždy stejnou věc

Ne vždy je levnější nabídka opravdu levnější. Díky optimalizaci výroby si firma Woodface může dovolit pracovat s opravdu minimální marží za současného udržení kvality.
V případě výběrového řízení, kde naše nabídka je vyšší než případná konkurenční cena, zdarma provedeme srovnávací analýzu všech nabídek a přehledně vysvětlíme, v čem se nabídky liší a kde dochází k cenovým rozdílům. Neříkáme, že jsme nejlevnější a ani nemůžeme být. Většinou ale cenová nabídka konkurence některé věci neobsahuje, nebo jsou daleko nižší kvality. Vysvětlíme vám, v čem jsou rozdíly. Pokud nebude úprava provedení v rozporu s naší profesionální ctí, provedeme optimalizaci naší nabídky, abychom byli v souladu s vaším rozpočtem.

2. nedělejte zbytečné kompromisy

Nábytek na míru má spoustu výhod, ale zároveň po Vás jako klientovi vyžaduje abyste se i vy trošku stali odborníky a dokázali vyhodnotit nabídky. Nedělejte zbytečné kompromisy a nenechte se přesvědčit, že je něco dostačující a mějte na paměti, že pro vás a vaše soukromí není nic dost perfektní a že kvalitní nábytek na míru tak jak jsme ho popsali Vám může podstatně zdvihnout cenu nemovitosti a prokazatelně celou nemovitost zatraktivnit.
Nechte si předem ukázat nějaké detaily provedení nábytku. Ne jen pouze neostré fotky z mobilu z nějakých realizací. Pořízený nábytek by vám měl přinášet radost po mnoho let, ne jen stále připomínat co všechno mohlo být lépe vyrobeno či namontováno.

„Buďte se svým nábytkem spokojeni dlouhá léta“

Konzultace ZDARMA přímo u vás doma.
Objednejte si termín telefonicky nebo nám zanechte svůj email a my se vám ozveme.

    Volejte +420 602 408 636