fbpx

Naše výrobní technologie řeže a hranuje naprosto čistě. Uvidíte naprosto minimální spáru mezi deskou a hranou. Díky profesionálnímu zaměření prostoru pomocí laserové technologie je nejdříve technologem připravena kompletní výrobní dokumentace a následně jsou veškeré výřezy a otvory do nábytku prováděné předem ve výrobě na CNC obráběcím stroji. Jen tak může být zachována přesnost a čistota opracování. Sebelepší montážník s ručním nářadím nemůže na místě dokázat to co počítačem řízený stroj ve výrobě. U nás nenajdete na materiálu odštípané kousky a zubaté okraje od ručního nářadí při pasování na místě, které se truhlář snaží opravit voskem či tmelem.

Lakování povrchů nábytku se provádí v přetlakové stříkací kabině, aby se zamezilo vniknutí nečistot. Veškeré používané komponenty jsou té nejvyšší možné kvality.

Kování na posuvné dveře je vyráběné v Německu u firmy Raumplus. Běžně provádíme pozáruční servis, kdy se po 25 letech používání pouze  odstraní nečistoty namotané na kolečku a dveře slouží dál.

Panty na dveře a výsuvy na šuplíky používáme výhradně značky Blum s doživotní zárukou. U výsuvů je to nejvyšší třída Blum Movento s nosností 40 kg a synchronizací dojezdu. Při používání systému tip on se vám nestane, že šuplík se zavře pokaždé jinak, jako je tomu u levných výsuvů např značky Strong. U firmy Woodface nenajdete nekvalitní kování značky Strong vyráběné v Číně, které nabízí mnoho truhlářů v Česku z důvodu nízké ceny.

Konzultace ZDARMA přímo u vás doma.
Objednejte si termín telefonicky nebo nám zanechte svůj email a my se vám ozveme.

    Volejte +420 602 408 636