fbpx
Solitär Caletto Mit Innensystem Apperia
Luxusní a praktické šatny

Luxusní šatní systémy jsou chytrým řešením moderní domácnosti. Perfektně se přizpůsobí netradičnímu nebo užšímu prostoru a zároveň si zachovají eleganci i funkčnost. Pokud toužíte po šatně, která se přizpůsobí vám a je praktická, zaměřte svou pozornost na následující článek.

Luxusní šatna spojuje eleganci a praktické využití

Často se ve Woodface setkáváme s mýtem, že luxus je na úkor funkčnosti. To je omyl. Luxusní šatna si při precizním provedení a unikátním designu uchovává praktické využití. Vždy v ní najdete přehledně uspořádané oblečení a stále budí dojem, že je perfektně uklizená.

Čím to? Oproti ostatním, převážně italským firmám, na českém trhu Woodface nepoužívá modulové sekce, ze kterých následně poskládá šatnu. Využívá všechny konstrukční výhody a design šatních systémů a zároveň prostor přizpůsobí přesně na míru potřeb klienta. Výsledek není omezen konstrukcí modulů, ale s prostorem je možné si více pohrát jak prakticky, tak designově.

Apperia Showroom
Luxusní šatní systém

Nabídka materiálů, které Woodface využívá, pochází z české výroby. Ta je daleko širší, než vídáme u italských firem snažících se o exportní sériovou výrobu. K tomu přidejte vysoce kvalitní komponenty z Německa a Itálie a truhlářské prvky zakázkově vyráběné na vlastních CNC strojích. Výsledkem je pouze česká výroba plně srovnatelná s dovozem.

Dodací lhůta celého díla je 4-8 týdnů i s montáží, v závislosti na druhu povrchu. Takovou výhodu u importovaného zboží nenajdete. V ceně je i profesionální laserové zaměření prostoru budoucí šatny.

Potřebujete, aby vaše šatna:

Pokud jste alespoň na jednu otázku odpověděli ANO, pak potřebujete luxusní šatní systém. Ten splňuje všechny zmíněné požadavky a získáte řadu dalších možností, jak šatní systém využít. Podívejme se na konkrétní srovnání.

Srovnání luxusní a klasické šatny

Klasická šatna

Zdobí ji poctivá truhlářská práce, kde nábytek sám o sobě vynikne a skrývá řadu užitečných funkcí. Ideální řešení do volné místnosti, kde budete mít klid na vybírání a stylizaci outfitu.

Tento typ šatny je pro klasiky. Tedy pro ty z vás, kdo dáváte přednost tradiční truhlářské konstrukci. Je umístěná v samostatné, prostorné místnosti ideálně s denním světlem. Barvy si zachovávají přirozené odstíny. Při výběru outfitu víte, jak bude skutečně vypadat, až jej vynesete ven.

Tradiční konstrukce nábytku v prostorné místnosti vynikne a působí důstojně. Pokud nejste hrdým vlastníkem takové šatny, jistě si vybavíte sekvence filmů, kde v prostorných domech samostatná šatna nikdy nechybí. Ruku na srdce, kdo o ní aspoň na malou chvíli nesnil?

Luxusní šatna

Prostor, kde se kvalita snoubí s funkcí a lehkým, moderním designem. I ve stísněných podmínkách působí přehledně a nesleví z žádné funkce.

Luxusní šatní systémy jsou pro ty z vás, kdo ocení lehkost v prostoru. Typickým příkladem je luxusní šatní systém Apperia od Woodface. Užší a delší prostor dá vyniknout experimentům s rozmístěním nábytku a všech prvků. Konkrétně u systému Apperia jsou všechny horizontální prvky (police, šatní tyče, šuplíky, organizéry atd.) kotveny do skryté konstrukce v zadní stěně.

I v úzkém a dlouhém prostoru dokážete vytvořit hezkou šatnu, která nebude působit jako zastavěná úklidová komora.

Apperia Detail Ii
Minimalistické designové držáky

Jediné, co můžete vidět, jsou minimalistické designové držáky. Skrytá konstrukce současně umožňuje libovolnou přestavitelnost na výšku. Pozice jednotlivých polic si v budoucnu můžete sami upravit podle nových požadavků na úložné prostory.

Prostor není zatížený kusy masivního a robustního nábytku. Je jednotný a bez předělů. Jednotlivé sekce nejsou odděleny žádnou bočnicí či stojkou (svislým konstrukčním prvkem). Celý prostor působí velmi vzdušně a přehledně.

V užších prostorách nebývá dostatek denního světla. Plně jej nahradí praktické LED osvětlení, které můžete kreativně umístit do šatních tyčí, případně nechat zafrézovat do polic tak, jako v šatním systému Apperia.

Nedostatek místa vykompenzuje množství zajímavých šatních doplňků, kterými můžete prostor vyplnit. Vaší šatně dodají pověstný „šmrnc“ a rozšíří její využití.

Když vstoupíte do šatny, působí jednotně, lehce a luxusně. Snadno se v ní zorientujete a oceníte moderní design. Luxusní šatní systém je ideální řešení do menších prostor a zároveň do něj uložíte vše, co potřebujete.

Co nesmí v luxusní šatně chybět?

Ještě před nedávnem jste nevěděli, jak úzký prostor využít a nyní v něm máte luxusní i praktickou šatnu, která možná předčila vaše představy. Chybí však nějaký ten detail. To „něco“ jsou luxusní šatní doplňky.

K čemu šatní doplňky slouží?

Ukažme si to na příkladu luxusních doplňků PAD+, které ve Woodface klienti často poptávají. Hlavním účelem je optimalizace prostoru pro uložení drobných doplňků. Jako například brýle, náramky, manžetové knoflíčky apod., které roztřídíte pomocí systému šatních doplňků.

Innensystem Apperia
Luxusní šatní doplňky

Určitě je pohodlnější a rychlejší hledání v šuplíku, který vyplňuje sestava boxů, něž když se při každém otevření obsah šuplíku nahrne dopředu a při zavření zase dozadu. Aby vaše šatna byla vyladěná do detailu, jsou luxusní doplňky PAD + vyrobeny z pravého dřeva. Dodají lehkost důstojnost a přirozenost celému prostoru.

Šatní doplňky jsou variabilní, takže si můžete pořídit celou sestavu luxusních boxů nebo jednotlivé komponenty průběžně dokupovat. Jako například u luxusní bižuterie „Pandora“. Na začátku pořídíte základní sestavu a tu postupně doplňujete o další prvky, které Vám budou dělat radost.

Jak tedy udělat luxusní a praktickou šatnu, když máte k dispozici omezené centimetry? Zvolte chytré řešení a nebojte se experimentovat s luxusními šatními systémy. I ve ztížených podmínkách vytvoří pohodlné a elegantní prostředí. Zároveň doporučujeme konzultaci realizace šatny s odborníkem, který vám pomůže vymyslet šatnu přímo pro vás.

Přejeme vám, ať vaše šatna dobře slouží a dělá radost.

Konzultace ZDARMA přímo u vás doma.
Objednejte si termín telefonicky nebo nám zanechte svůj email a my se vám ozveme.

    Volejte +420 602 408 636