fbpx
1 titulní foto 1WF1386
Klasické šatny – nadčasový šatní systém

Taková šatna není jen pár poliček, úzká skříň a věšák na ramínka. Aby plnila svou funkci, musí dostát vašim očekáváním a být dobře technicky vyřešena. Jste-li věrní tradici a poctivé řemeslné práci, klasická šatna bude to pravé. Čím si získá vaše srdce?

Přednosti klasické šatny

Šatní systém klasické šatny v podání Woodface kombinuje precizní řemeslnou práci a vysokou kvalitu. Najdete v ní kus nábytku, na který s radostí pohlédnete, a ještě raději si na něj sáhnete.

Vychytávky Woodface

Šatními systémy se zabýváme řadu let a máme pár „vychytávek“. Jednou z nich je speciální povrch „Touch protected“ vhodný pro lakované šatny. Nejsou na něm vidět otisky prstů a další výhodou je antibakteriální úprava s prvky stříbra. Šatna vždy působí uklizeně a je příjemná na pohled.

Byť je klasická šatna poměrně bytelná, můžete snadno měnit její vnitřní uspořádání. Vodorovné police jsou pevné (součástí sestavy), nebo „volné“. Lehce změníte výšku úložného prostoru. Variabilitu oceníte například, když začnete žít v páru, založíte rodinu nebo změníte druh sportu.

Konstrukce je spojená pomocí tzv. „excentrů“. Pevné části můžete kdykoliv částečně rozebrat a změnit vnitřní uspořádání. Když například běhání vyměníte za golf nemusíte rozebírat celý korpus šatny, aby se vám tam vešlo nové vybavení.

Klasická šatna, šatní systémy, policový systém do šatny, luxusní šatní skříně, úložné systémy do šatny
Policový systém do šatny

Čím vylepšíte šatní systém

Kvalitní konstrukci můžete doplnit o celou řadu úložných systémů do šatny, organizérů na drobnosti, pásky či hodinky. Místo vám ušetří výsuvné věšáky na kalhoty a sukně nebo výsuvné botníky.

Kdy nedoporučujeme klasickou šatnu

Klasické šatně nesvědčí úzký, malý nebo složitě členěný prostor. I šatní skříně na míru zde působí stísněně, nepatřičně a těžkopádně. Přednosti zaniknou. Naopak šatní systém SLIM si v úzkém prostoru lebedí, a ještě u toho výborně vypadá.

Vybrat vhodnou šatnu není jen tak, a proto nabízíme bezplatnou konzultaci s našimi odborníky. Poradí vám, který šatní systém je ideální právě pro vás.

Více fotografií najdete i mezi našimi realizacemi klasických šatních systémů.

Konzultace ZDARMA přímo u vás doma.
Objednejte si termín telefonicky nebo nám zanechte svůj email a my se vám ozveme.

    Volejte +420 602 408 636