Práce z domova má mnoho výhod, ale často schází zásadní věc – klid. Se sklopnou postelí ale můžete mít jak klid, tak pohodlí, a ještě k tomu ušetříte dost času cestováním do zaměstnání a zpět.

Sklopná postel je pod vedením Woodface vždy pohodlná, bezpečná a s perfektním roštem. V co se přes den promění, to záleží na vašich potřebách. Když potřebujete pracovat z domova, nechte ji přes den proměnit v pohodlnou pracovní desku, kam se vejdete vy a řada šanonů nebo pracovních lejster.

Pracovní deska má takové rozměry a design, abyste se k ní pohodlně vešli i se všemi materiály. Pokud zvolíte úpravu s úzkými policemi na stěně, máte další odkládací prostor, který večer slouží jako noční stolek.

Všimněte si sklonu pracovní desky při sklápění postele. Zůstává po celou dobu ve stejné poloze s dostatečnou vzdáleností od postele. Můžete si nechat rozdělanou práci na stole, sklopit postel, odpočinout si, a ráno při vyklopení postele najdete práci přesně tak, jak jste večer skončili. Pohodlně se usadíte a rovnou pracujete.

Když sklopnou postel kombinujete s nábytkem na míru, získáte celou místnost navíc. Přes den pracovna a v noci ložnice. Obě místnosti dělí jen stisknutí tlačítka na ovladači sklopné postele.

FREE consultation right at your home.
Book an appointment by phone or leave us your email and we will get back to you.

    Call +420 602 408 636