Práce z domova má mnoho výhod, ale často schází zásadní věc – klid. Se sklopnou postelí ale můžete mít jak klid, tak pohodlí, a ještě k tomu ušetříte dost času cestováním do zaměstnání a zpět.

Sklopná postel je pod vedením Woodface vždy pohodlná, bezpečná a s perfektním roštem. V co se přes den promění, to záleží na vašich potřebách. Když potřebujete pracovat z domova, nechte ji přes den proměnit v pohodlnou pracovní desku, kam se vejdete vy a řada šanonů nebo pracovních lejster.

Pracovní deska má takové rozměry a design, abyste se k ní pohodlně vešli i se všemi materiály. Pokud zvolíte úpravu s úzkými policemi na stěně, máte další odkládací prostor, který večer slouží jako noční stolek.

Všimněte si sklonu pracovní desky při sklápění postele. Zůstává po celou dobu ve stejné poloze s dostatečnou vzdáleností od postele. Můžete si nechat rozdělanou práci na stole, sklopit postel, odpočinout si, a ráno při vyklopení postele najdete práci přesně tak, jak jste večer skončili. Pohodlně se usadíte a rovnou pracujete.

Když sklopnou postel kombinujete s nábytkem na míru, získáte celou místnost navíc. Přes den pracovna a v noci ložnice. Obě místnosti dělí jen stisknutí tlačítka na ovladači sklopné postele.

Konzultace ZDARMA přímo u vás doma.
Objednejte si termín telefonicky nebo nám zanechte svůj email a my se vám ozveme.

    Volejte +420 602 408 636