Šatní systém klasické šatny lze využít nejen jako úložný prostor pro oblečení, ale také jako luxusní šicí kout. Skloubili jsme praktické úložné prostory spolu se zálibou v módě.

Místnost, kde čelní stěnu zabírá okno, jsme rozdělili na dvě části. V jedné je klasická šatna členěná tak, abyste v ní pohodlně a přehledně našli každý kousek oblečení. Těsně u stropu zbylo místo na úložný prostor pro méně používané věci.

Celá šatna je elegantně skrytá za omyvatelnými posuvnými dveřmi.

V druhé části místnosti jsme také vytvořili nábytek na míru. Vznikl unikátní šicí kout spolu s úložným prostorem na vše potřebné.

Za pozornost stojí zasouvací stolek na šicí stroj. Při vstupu do místnosti je totiž i šicí kout, vytvořený na jedné stěně, schovaný za posuvnými dveřmi. Stačí posunout dveře, jedním pohybem vytáhnout stolek a můžete začít tvořit.

Šicí stroj se nachází na vestavěné poličce, takže si můžete nechat i aktuálně rozešité kousky oblečení vyskládané vedle něj. Když skončíte práci, zasunete dveře, a máte uklizeno. I profesionální švadlena může mít svůj komfortní homeoffice.

FREE consultation right at your home.
Book an appointment by phone or leave us your email and we will get back to you.

    Call +420 602 408 636