Šatní systém klasické šatny lze využít nejen jako úložný prostor pro oblečení, ale také jako luxusní šicí kout. Skloubili jsme praktické úložné prostory spolu se zálibou v módě.

Místnost, kde čelní stěnu zabírá okno, jsme rozdělili na dvě části. V jedné je klasická šatna členěná tak, abyste v ní pohodlně a přehledně našli každý kousek oblečení. Těsně u stropu zbylo místo na úložný prostor pro méně používané věci.

Celá šatna je elegantně skrytá za omyvatelnými posuvnými dveřmi.

V druhé části místnosti jsme také vytvořili nábytek na míru. Vznikl unikátní šicí kout spolu s úložným prostorem na vše potřebné.

Za pozornost stojí zasouvací stolek na šicí stroj. Při vstupu do místnosti je totiž i šicí kout, vytvořený na jedné stěně, schovaný za posuvnými dveřmi. Stačí posunout dveře, jedním pohybem vytáhnout stolek a můžete začít tvořit.

Šicí stroj se nachází na vestavěné poličce, takže si můžete nechat i aktuálně rozešité kousky oblečení vyskládané vedle něj. Když skončíte práci, zasunete dveře, a máte uklizeno. I profesionální švadlena může mít svůj komfortní homeoffice.

Konzultace ZDARMA přímo u vás doma.
Objednejte si termín telefonicky nebo nám zanechte svůj email a my se vám ozveme.

    Volejte +420 602 408 636