V tomto dívčím pokoji jsme zvolili nábytek na míru, který poroste s dítětem. Jednoduchý a praktický design se přizpůsobí momentálním potřebám.

Aktuálně je pokoj navržen pro potřeby malé dívky. Nábytková stěna slouží především k uložení hraček, her a všech drobností, které se přes den „válí“ po pokoji.

Úložný prostor jsme vytvořili za dveřmi, kde z poměrně nepraktického, byť velkého prostoru, vznikl přehledný kout s otevírací skříňkou a šuplíky.

Úložný prostor pokračuje čtyřmi otevřenými policemi stejné velikosti, kam můžete uložit často používané hračky a to, co chce mít malá slečna na očích i snadno přístupné.

Sestavu zakončuje nižší uzavíratelná skříňka, která je stejně vysoká jako otevřené poličky. Společně tak vytvořily celistvou desku vhodnou na odkládání věcí nebo v tomto případě plyšáků a panenek. Jsou ihned po ruce a zároveň mají své místo a nedělají nepořádek.

Design pokoje je jednoduchý, světlý s omyvatelným nábytkem. Úklid je rychlý a zároveň si interiér můžete doladit podle vkusu nebo pohlaví dítěte.

FREE consultation right at your home.
Book an appointment by phone or leave us your email and we will get back to you.

    Call +420 602 408 636