V tomto dívčím pokoji jsme zvolili nábytek na míru, který poroste s dítětem. Jednoduchý a praktický design se přizpůsobí momentálním potřebám.

Aktuálně je pokoj navržen pro potřeby malé dívky. Nábytková stěna slouží především k uložení hraček, her a všech drobností, které se přes den „válí“ po pokoji.

Úložný prostor jsme vytvořili za dveřmi, kde z poměrně nepraktického, byť velkého prostoru, vznikl přehledný kout s otevírací skříňkou a šuplíky.

Úložný prostor pokračuje čtyřmi otevřenými policemi stejné velikosti, kam můžete uložit často používané hračky a to, co chce mít malá slečna na očích i snadno přístupné.

Sestavu zakončuje nižší uzavíratelná skříňka, která je stejně vysoká jako otevřené poličky. Společně tak vytvořily celistvou desku vhodnou na odkládání věcí nebo v tomto případě plyšáků a panenek. Jsou ihned po ruce a zároveň mají své místo a nedělají nepořádek.

Design pokoje je jednoduchý, světlý s omyvatelným nábytkem. Úklid je rychlý a zároveň si interiér můžete doladit podle vkusu nebo pohlaví dítěte.

Konzultace ZDARMA přímo u vás doma.
Objednejte si termín telefonicky nebo nám zanechte svůj email a my se vám ozveme.

    Volejte +420 602 408 636