I v malém prostoru můžete mít útulný dětský pokoj plně vyhovující potřebám dítěte. Stačí 3 kusy nábytku na míru a pár poliček. Jeden takový jsme vyrobili pro malého chlapce.

Pohodlnou postelí jsme vyplnili roh pokoje pod oknem. Prostor nad ní zdobí jednoduchá otevřená polička vhodná pro hračky, knihy nebo jiné předměty.

Vedle postele se vešel menší noční stolek se dvěma šuplíky. Na stolku je dostatek místa na knížku i sklenici s vodou. Příjemnou atmosféru vykouzlí zajímavá lampička, která ladí s netradičním lustrem ve tvaru dvou žlutých koulí.

Designové osvětlení zútulňuje celý pokoj měkkým světlem a zároveň poskytuje dostatek světla. Pro větší komfort i během večerního učení jsme přidali led pásky na rohovou poličku nad pracovním stolem.

Rohový pracovní stůl jsme umístili tak, aby na něj šlo dostatek denního světla. Deska je ve tvaru L a zvětšuje pracovní plochu. Do úložného prostoru pod ní v podobě dvou pojízdných kontejnerů přehledně uložíte studijní materiály a vše, co by mohl mladý student potřebovat.

Jejich uspořádání kdykoliv snadno změníte a přizpůsobíte pracovní kout momentální činnosti. Na pracovní stůl navazuje velká dvoudílná šatní skříň z hladkého a omyvatelného materiálu.

Design dětského pokoje je moderní a velmi jednoduchý. Zajímavým prvkem je tvar osvětlení, který dodává pokoji na atraktivitě a vytváří útulnou atmosféru. Jednoduchou eleganci bude milovat i váš rodinný rozpočet.

FREE consultation right at your home.
Book an appointment by phone or leave us your email and we will get back to you.

    Call +420 602 408 636