V takovém dětském pokoji najde každý malý raubíř spoustu místa na hraní, útulný a dobře přístupný kout na spaní a pohodlný stůl na psaní prvních písmen i kreslení.

Šikmý strop nám poskytl bezpečné místo pro menší dětskou postýlku, za kterou jsme umístili vestavěnou skříňku na hračky. Tu lze časem jednoduše odstranit a dětskou postel vyměnit za větší verzi.

Pracovní desku jsme umístili do nejsvětlejšího místa pod okno. Umístěním nočního stolku se dvěma šuplíky vedle postele jsme oddělili pracovní část od odpočinkové.

Místo dalšího kusu nábytku jsme protáhli pracovní desku a pod ní umístili několik šuplíků. Není nutné pořizovat komodu se šuplíky, je integrovaná pod pracovní deskou a šuplíky můžete využít na cokoliv.

Nad desku se šuplíky jsme umístili 4 otevřené poličky. Nyní na nich budou primárně hračky. V budoucnu se jejich funkce promění spolu s požadavky rostoucího dítěte. Plně jsme využili prostor mezi okny a zároveň neubrali místo na hraní ve středu pokoje.

Šikmý strop na druhé straně jsme využili k vytvoření menší šatny s komodou uvnitř. Posuvné dveře na kolejnicích oddělují šatnu od zbytku pokoje. Snadno se s nimi manipuluje a jsou bezpečné i pro malé dítě.

Plocha posuvných dveří je omyvatelná a vhodná k umístění samolepek a vyzdobení pokojíčku podle vkusu vašeho dítěte.

FREE consultation right at your home.
Book an appointment by phone or leave us your email and we will get back to you.

    Call +420 602 408 636