V dětském pokoji pro jednu osobu jsme opět naplno využili možnosti netradičního prostoru. Ač je pracovní kout na pohled menší, naprosto dostačuje. Psací potřeby, sešity, papíry nebo učebnice se pohodlně vejdou do 2 šuplíků a skříňky se šuplíkem pod pracovní deskou.

Jednoduše členitou otevřenou poličku jsme zavěsili nad stůl. Umístíte tam hračky nebo později knihy či jiné studentské potřeby. Úložným prostorem jsme vyplnili zbytek místa nad pracovním stolem.

Skříňky jsou omyvatelné s čistým designem v lehkých barvám, které ladí s celou místností. Najdete v nich dostatek místa na věci různých velikostí, které by se jinak povalovaly na podlaze či zabíraly místo jinde.

Na pracovní kout navazuje dvoudílná luxusní šatní skříň. Její členění odpovídá požadavkům menšího dítěte a v budoucnu je možné ji přizpůsobit aktuální životní situaci.

Zajímavým prvkem je šikmá polička, která plynule navazuje na šatní skříň a pokračuje otevřenými poličkami v kombinaci se skříňkami. Elegantně jsme využili nerovnost interiéru a z poličky vytvořili vkusný úložný prostor, který nebrání pronikání světla z francouzského okna.

Pokoj si zachoval světlo i pozitivní atmosféru a je útulným dětským pokojíčkem na řadu let.

FREE consultation right at your home.
Book an appointment by phone or leave us your email and we will get back to you.

    Call +420 602 408 636