Šatní systém SLIM perfektně poslouží i jako nábytek do ložnice. Proč jsme zvolili právě tuhle variantu?

Ve Woodface se vždy snažíme sladit jednotlivé prvky s celkovým designem prostoru. Pokud děláme šatnu na míru, do které se vchází z ložnice, pak designově sladíme šatnu s interiérem ložnice.

Vyrobili jsme na míru malou šatnu v části se šikmým stropem za ložnicí. Je to úzký prostor, plný úložného prostoru, designových šuplíků a několika šatních tyčí. Místo neprakticky umístěné postele máte pohodlnou ložnici a za ní praktickou šatnu.

Šatní systém SLIM zabere minimum místa, a tak jme některé prvky použili i v ložnici. Vše jsme ladili do světlých barev s kontrastními doplňky.

Zajímavým prvkem je komoda na posuvných kolejnicích vedle posuvných dveří do šatny. Prostor pod šikmým stropem jsme vyplnili otevřenými policemi na míru. V rohu najdete komodu, kterou můžete celou přisunout do úrovně dveří nebo ji nechat zasunutou v zadní části, pokud potřebujete přístup do polic pod oknem.

Díky flexibilitě šatního systému SLIM můžete mít v šatně i třeba v ložnici opravdu zajímavé a praktické vychytávky, které vám zjednoduší život.

Konzultace ZDARMA přímo u vás doma.
Objednejte si termín telefonicky nebo nám zanechte svůj email a my se vám ozveme.

    Volejte +420 602 408 636