S kvalitní sklopnou postelí pro dva může jedna místnost sloužit jako příjemná ložnice nebo pracovna s jednoduchým designem.

Detaily nábytku povýší prostor a přidají mu na hodnotě:

1.Při sklopení postele zůstávají deska i polička stále ve stejné poloze. Můžete na nich nechat jak věci, tak notebook nebo otevřené složky s papírama. ¨Nic se nepomíchá a nic neuklízíte.

2.Stěna, která působí elegantně a jednoduše, skrývá nespočet uzavřených poliček s úložným prostorem. Šetříte místem a máte stále uklizeno.

3.Skrytý noční stolek v konstrukci postele můžete přes den použít jako zajímavou a designovou odkládací plochu na lampičku i hodiny. Žádný kus nábytku nepřekáží ani opticky nedělá nepořádek.

4.Poličky se dají otevřít jak zezadu, tak z boku. Panty jsou schované, a tudíž se v noci nemusíte bát, že byste se o ně nedopatřením zranili.

5. Kolem postele a nad ní jsme vyrobili větší uzavřené skříňky. Slouží jako úložný prostor pro cokoliv. Ušetříte spoustu místa.

Jedna stěna hostí postel pro dvě osoby, pracovní stůl s policí, noční stolky a uzavřený systém polic a skříněk na míru. Váš domov může být prostorný a praktický, i když nebydlíte v paláci.

Konzultace ZDARMA přímo u vás doma.
Objednejte si termín telefonicky nebo nám zanechte svůj email a my se vám ozveme.

    Volejte +420 602 408 636