Máte jeden pokoj a dva studenty, kteří potřebuji soukromí i klid na studium? My zase známe řešení, jak zajistit obojí v podobě zrcadlově řešeného dvojpokoje.

Pokoj je rozčleněn posuvnými dveřmi z mléčného skla na dvě části bez nutnosti stavebních úprav. Každá část je zcela samostatná a rozdělená na odpočinkovou část a pracovní. Obě poskytují dostatek úložného prostoru na oblečení a vše, co student potřebuje ke svému pohodlí.

Světlo z okna v první části díky poloprůhledným posuvným dveřím proniká i do té druhé a zachovává příjemnou atmosféru. Díky jedinečnému posuvnému systému na stropě nepřekážejí kolejnice na podlaze, kam se může chytat špína a prach.

Postele jsou umístěny za sebou podél jedné stěny. Nad nimi visí úložné prostory v podobě uzavíratelných skříněk a dvě jednoduché otevřené poličky na odkládání věcí. Úložný prostor sahá až do stropu. Odpočinkové části se liší jen v barvě interiéru.

Naproti postelím jsou opět identické studijní části. Pracovní deska se dvěma kontejnery se šuplíky je uprostřed rozdělena menší šatní skříní se šuplíky. Každý ze studentů má díky tomuto rozdělení dostatek soukromí i klidu na práci.

Nad stolem je opět otevřená polička rozčleněná na několik částí pro lepší přehlednost. Cokoliv zde uložíte máte ihned po ruce, aniž byste museli vstávat od studia nebo odcházet uprostřed myšlenky.

Nad poličkami je opět až do stropu snadno přístupný úložný prostor na míru.

Jednoduchý zrcadlově řešený dvojpokoj poskytuje pohodlí pro odpočinek i studium dospívajícím ratolestem. V tomto případě je nábytek na míru šikovným i ekonomickým řešením.

Konzultace ZDARMA přímo u vás doma.
Objednejte si termín telefonicky nebo nám zanechte svůj email a my se vám ozveme.

    Volejte +420 602 408 636