Jak děti dospívají, mění potřeby a požadavky na vybavení pokoje. Není potřeba tolik úložného prostoru na hračky, za to je potřeba dát prostor jejich zálibám a koníčkům. Také design nábytku je důležitější než dříve.

Pro mladého, sportovně založeného studenta se zálibou v hudbě je vhodný moderní design se zajímavými prvky. Vybavení pokoje působí lehce, minimalisticky, a přesto poskytuje dostatek úložného prostoru. Perfektně odráží osobnost jeho majitele.

Úzkou šatní skříň se zrcadly na dveřích jsme umístili hned za vstupní dveře. Přímo proti dveřím je podélně umístěná postel s úložným prostorem pro ložní prádlo. Navazuje noční stolek, schovaný u hlavy postele. Nábytek je v jedné linii a při vstupu působí elegantně a jednoduše.

Nad postelí visí otevřená polička s netradičním designem, který ovšem poskytuje spoustu úložného prostoru. Celé zákoutí vytváří čisté linie a tím zútulňuje místnost.

Volnou stěnu mezi postelí a pracovním koutem jsme vyplnili otevřeným skleněným policovým systémem. Design je vzdušný a zároveň praktický. Nosnost poliček je vhodná pro běžné užívání.

Těžší předměty umístíte pod policový systém, kde je naopak uzavřená podlouhlá police se skříňkou. Kombinuje úložný a odkládací prostor. Je velmi praktická a zabere jen minimum místa. Podporuje vzdušný design celé místnosti.

Navazuje pracovní kout se stolem a malým kontejnerem na studijní potřeby. Pracovní deska je vytvořená na míru požadavkům studenta. Zachovává moderní design s nerovnostmi, který opět ladí s linií nábytku.

Úložný prostor najdete nad stolem a naproti pracovnímu koutu v podobě poliček ve tvaru kostky. Všechny prvky společně vytvářejí moderní a útulný pokoj s netradičním designem.

V takovém pokoji se snadno rodí umělecké nápady i dobře odpočívá po sportovní aktivitě.

Konzultace ZDARMA přímo u vás doma.
Objednejte si termín telefonicky nebo nám zanechte svůj email a my se vám ozveme.

    Volejte +420 602 408 636