Menší a úzký prostor působící skoro jako studentská kolej se po našem zásahu proměnil v jednoduchý a pohodlný studentský pokoj.

Pod oknem zabírá dost místa radiátor. Nenechali jsme se však odradit a vytvořili útulný pracovní kout v rohu místnosti. Pracovní deska je dostatečně dlouhá a volný prostor pod oknem jsme využili na kontejner se šuplíky.

Po obou stranách okna jsme vyrobili otevřený policový systém vhodný na knihy, studijní materiály nebo jiné předměty. Systém polic je vyrobený na míru tak, aby ladil s designem celé místnosti a byl snadno udržovatelný.

Nemalou součástí studentského pokoje je vestavěná šatní skříň rozdělená na dvě části. Vnitřek obou částí je dole vyplněn šuplíky pro uložení drobného prádla. Střední část je na jedné straně vyplněna šatní tyčí s ramínky a v druhé části policemi. V horní části je další úložný prostor. Povrch je hladký a snadno udržovatelný.

Pokud vám chybí v místnosti zrcadlo, podívejte se pozorněji. Umístili jsme ho na dveře zajímavě řešené otevírací police, která je hned vedle šatní skříně na míru. Spodní část pod policí jsme také využili na úložný prostor ve formě skříňky. V tomto pokoji bude každý student snadno vstřebávat vědomosti, odpočívat i ladit nejnovější outfit na večerní párty.

Konzultace ZDARMA přímo u vás doma.
Objednejte si termín telefonicky nebo nám zanechte svůj email a my se vám ozveme.

    Volejte +420 602 408 636