Dětský pokoj pro dva je vytvořen jako „rostoucí“. Vyhovuje jak malým dětem (které už mohou spát na palandě), tak budoucím studentům. Jediné, co se bude měnit, je obsah úložných prostor, které jsme pro zvýšení komfortu vyrobili na míru až pod strop.

Navazující systém poliček a šuplíků vyplňuje prostory mezi nábytkem. Tím jsme ušetřili cenné centimetry, které přidávají prostoru na pohodlí a atraktivitě.

Nedostatek místa na 2 samostatné postele jsme vyřešili palandou, na kterou navazuje úložný prostor. Ten lze využít jako druhou šatní skříň nebo pro jiné účely.

Do zdánlivě těžko využitelného prostoru za dveřmi jsme dali zrcadlo s kostkou na sezení, kterou lze jednoduše zasunout pod stolek. Toto minimalistické řešení zajistí ranní pohodu při vypravování do školy.

Pod oknem je připevněná pracovní deska pro 2 školáky. Dostatek světla a širší parapet pod oknem využijí například na odložení psacích potřeb a nezbytností k učení.

Komody se zásuvkami a policový systém umístěný po stranách stolu poskytují dost místa pro učebnice, hračky a cokoliv děti zrovna potřebují.

Díky nábytku na míru a chytrému rozmístění jednotlivých prvků jsme ušetřili spoustu místa v dětském pokoji vytvořili pohodlí pro dvě děti. Každé dítě má v pokoji svůj prostor a místo na věci.

Konzultace ZDARMA přímo u vás doma.
Objednejte si termín telefonicky nebo nám zanechte svůj email a my se vám ozveme.

    Volejte +420 602 408 636