Menší prostor jsme proměnili v moderní dívčí pokoj s úložnými prostory na míru jdoucími až do stropu. Co nepotřebujete denně, uložíte do skříněk, a pokoj působí prostorně.

Zůstalo dost místa na pohodlnou postel s vysouvacím lůžkem navíc. „Přespávačka“ u vás doma nebude problém, a ještě jsme zvládli pod postel integrovat šuplíky s dalším úložným prostorem.

Otevřený policový systém u postele pocitově chrání spícího a úzká police za hlavou může sloužit jako noční stolek na odložení knížky nebo sklenice s vodou.

Pohodlný pracovní kout v druhé části pokoje je navržen pro potřeby mladé studentky. Je vzdušný a zároveň díky několika šuplíkům a designovým poličkám má vše potřebné po ruce. Může nerušeně studovat a myšlenky nebrzdí kvanta nábytku kolem.

Oblečení a šatní doplňky mají své místo ve vestavěné šatní skříni. Zdánlivě zbytečný prostor za dveřmi jsme lehce upravili tak, aby sloužil jako odkládací místo pro batoh, oblečení i doplňky jako šála, pásek apod.

V pokoji se chaoticky nepovalují maličkosti a židle u stolu nepraská pod vrstvou oblečení. Vše je šikovně uloženo ve vestavěném nábytku a zároveň ihned k dispozici.

Konzultace ZDARMA přímo u vás doma.
Objednejte si termín telefonicky nebo nám zanechte svůj email a my se vám ozveme.

    Volejte +420 602 408 636