fbpx
Šatní Systém Uno , šany, šatní skříně, policový systém
Šatní Systém Uno

Luxus té nejvyšší třídy v elegantním designu, kde je samozřejmostí precizní zpracování. To je šatní systém UNO, který uspokojí i ty nejvyšší nároky na luxusní šatnu.

Čím si získá šatní systém UNO vaše sympatie

Je vše, jen ne klasika. Jste-li příznivcem precizní práce, luxusního vzhledu a neradi slevujete ze svých nároků, šatní systém UNO by vám neměl uniknout.

Satni System Uno Do Textu
Šatní systém Uno

Základ tvoří elegantní geometrická stojna o hraně 25×25 mm, na kterou jsou upevněny další části (držáky polic, šatních tyčí či jiných šatních doplňků).

Kdo ocení šatní systém UNO

Vzhledem i kvalitou uspokojí i tu nejnáročnější klientelu. V luxusních bytech často najdete podlahové vytápění. To pro nás není překážka. Ač se běžně kotví šatní systém UNO do podlahy, zadní stěny a do stropu, máte-li podlahové topení, jednotlivé prvky systému se zafixují vzájemnou provázaností. Kotvení do podlahy není nutné.

Základní konstrukci můžete rozšířit o celou řadu šatních doplňků z nabídky Woodface. Šatnu snadno přizpůsobíte ročnímu období, zálibám nebo momentálním potřebám.

Kde vynikne

Eloxovaný povrch v tmavém bronzu nebo černé barvě nejlépe vynikne ve velkých prostorech, rodinných domech a industriálním prostoru typu „Loft.

Vytvoří elegantní a funkční šatnu i v místnosti s vysokým stropem. Maximální výška stojny je 3000 mm a pokud na ni upevníte například sklopnou šatní tyč, můžete v létě nechat zimní věci u stropu a v listopadu je vyměnit za letní.

Pokud vám nevyhovuje tmavá barva, povrch upravíme „práškovým lakováním“ (komaxit) v jakékoliv barvě stupnice RAL.

Elegantní povrch a luxusní design podtrhne LED osvětlení zabudované do zadní hrany hliníkových stojen i do polic, kde shora příjemně osvětluje oblečení na šatní tyči.

Ovládání světla zabudujeme do stávajícího spínače. Můžete také rozsvítit poklepáním na určené místo a povrch nebude narušovat žádný vypínač.

Kam se šatní systém UNO nehodí

Máte-li podkrovní byt nebo malý rodinný domek, tento šatní systém není vhodný. Neuspokojí ani příznivce tradiční šatny z masivu nebo milovníky poctivé truhlářské práce. Je to spíš lehký moderní systém vhodný do luxusního prostředí.

Konzultace ZDARMA přímo u vás doma.
Objednejte si termín telefonicky nebo nám zanechte svůj email a my se vám ozveme.

    Volejte +420 602 408 636