fbpx
Šatní Systém Apperia , šatna Apperia, policový systém, nová šatna
Šatní Systém Apperia

Šatní systém Apperia je ztělesněním luxusu a pohodlí. Kvalitní konstrukční prvky překvapí svou lehkostí a jedinečný italský design vás přenese do ideálního světa luxusu. Pojďte si ho s námi prohlédnout.

V čem je Apperia unikátní

Šatní Systém Apperia
Šatní Systém Apperia

Apperia je jediný ze šatních systémů společnosti Woodface, který nemá žádné stojny. Jak jsou tedy jednotlivé prvky upevněny? Kotvením do zadní stěny skrytými držáky. Z držáků je vidět jen 4 mm široká svislá linka. Slouží k zavěšení polic, šatních tyčí, či kontejnerů na šuplíky nebo výsuvné organizéry.

Otevřená šatna působí na pohled jednoduše, elegantně, vzdušně a přitom jednotně.

Výhody otevřeného šatního systému

Čím vás ještě luxusní šatní systém Apperia okouzlí?

Pro náročné klienty navíc nabízíme široký výběr povrchů v kvalitní dýze nebo přírodním laku. U povrchové úpravy lakováním používáme speciální povrch „Touch protected“ odolný proti zanechání otiskům prstů. „Třešinkou“ na vaší luxusní šatně je antibakteriální úprava s prvky stříbra.

Systém snadno přizpůsobíte vašim potřebám celou řadou šatních doplňků společnosti Woodface. Doplňky k outfitům, šperky či různé drobnosti máte přehledně roztříděné do organizérů a ihned po ruce.

Kde Apperia vynikne

Jako otevřená šatna je šatní systém Apperia nepřekonatelný a vítá vás luxusem i příjemnou atmosférou. Už nebudete mít chuť šatnu schovávat nebo vyčleňovat z bytu. I šatna v úzké místnosti dá vyniknout italskému designu a elegantnímu provedení.

Nevýhody šatního systému Apperia

Šatní Systém Apperia Do Textu K šatním Doplňkům
Šatní Systém Apperia – šatní doplňky

Těžko hledat neduhy v šatním systému, který spojuje jedinečný design s kvalitou a konstrukční dokonalostí. Šatní systém Apperia je navržen pro náročnou klientelu, která upřednostňuje moderní design a lehkost konstrukce. Pokud milujete klasickou „poctivou“ truhlářskou práci a pořádný kus nábytku, tento systém pro vás nebude vhodný. Raději volte systém konstrukce „klasická šatna

Stejně tak Apperia patří mezi otevřené šatní systémy vhodné i do užších prostor. Toužíte-li po samostatné místnosti a velké šatně, doporučujeme spíš variaci Klasické šatny.

Na luxus už se nemusíte chodit dívat do obchodů. Vybudujte si přímo u vás doma luxusní oázu pro vaše oblečení i šatní doplňky.

Konzultace ZDARMA přímo u vás doma.
Objednejte si termín telefonicky nebo nám zanechte svůj email a my se vám ozveme.

    Volejte +420 602 408 636