fbpx

Otevřete dveře ke svým snům: Jak proměnit garsonku ve 2+kk se skrytou vyklápěcí postelí

Vytvořte si cestu ke svobodě a prostoru ve vašem bytě díky inovativnímu řešení – skryté vyklápěcí posteli.

Sníte o větším bytě se dvěma pokoji a krásným designem přesně podle vašich představ? Pak se ale podíváte na realitu a sny se rázem smrsknou? Právě pro vás máme vhodné řešení.

Skryta Postel Woodface Nabytek Na Miru

Představujeme vám skrytou postel, která umožní proměnit malou garsonku v pohodlné 2+kk, bez nutnosti rozšíření nebo dokonce stěhování. Získáte nejen prostor, ale také luxus a pohodlí.

První pokoj je kombinací kuchyně a obývacího pokoje, který může být přirozeně zvětšen o další úložné prostory na míru. Druhý pokoj, ložnice, je vytvořen použitím skryté vyklápěcí postele. V noci se z ní stane pohodlné lůžko s dalším úložným prostorem, který využijete kdykoliv. Přes den se jednoduchým stisknutím tlačítka stane neviditelným prvkem bytu.

Jak si vybrat skrytou postel a co získáte tímto chytrým řešením

Skrytá postel je praktickým a ekonomickým řešením, které vám poskytne pohodlí i komfort, po kterém jste vždy toužili. Jak si ji tedy vybrat?

1.Ujasněte si, co opravdu chcete

Projděte svůj byt, podívejte se na jeho technické možnosti a nechte pracovat fantazii. Co by se vám líbilo? Kde by se vám dobře spalo? Jaký design je ten váš? Kde chcete mít i jiný nábytek na míru. Máte jasnou Představu? Výborně, představte nám ji.

2.Technické parametry vašeho bytu

Zkuste sehnat technické parametry vašeho bytu (rozměry, kde jsou nosné zdi, rozvody atd.) abyste věděli, které části bytu musí zůstat bez úprav. Případně, zda konkrétní stěna je vhodná pro instalaci vyklápěcí postele (dostatečně pevný materiál).

3.Realizujte svou představu

Kontaktujte tým Woodface. Přijedeme přímo k vám, poslechneme si vaše přání, zodpovíme dotazy a vytvoříme plán, jak realizovat vaše sny.

Jaké výhody přinese skrytá postel?

Img 4579 - Extra postel, rezervní lůžko, sklopná, výklopná postel

1. Ušetříte prostor – obývací pokoj i ložnici máte v jedné místnosti a obojí je plně funkční dle vaší potřeby. Postel je přes den neviditelná, a vy si užijete celou užitnou plochu

2. Ekonomické výhody – získáte pokoj navíc, za který nemusíte platit a využíváte ho tehdy, kdy chcete.

3. Stálá změna vzhledu bytu – nikdy se nenudíte a snadno změníte vzhled bytu podle vašich potřeb.

4. Motorické vyklápění –nezáleží na tom, zda jste malé dítě, éterická žena nebo silný muž. Stisknutím jednoho tlačítka postel bez námahy vyklopíte nebo sklopíte.

5. Nezakopáváte o velkou postel – postel má jeden účel, odpočinek. Klasická postel zabere stabilně zhruba 4 m užitné plochy. Pokud ji zrovna nepoužíváte, je ideální ji sklopit a mít místo ní pohodlnou sedačku, kam si ráda sedne i vaše návštěva nebo si zde pohodlně vychutnáte večerní film.

6. Vhodná matrace – do sklopné postele můžete umístit svou oblíbenou matraci.

Můžete namítnout, že podobně funguje i rozkládací sedačka. Na té vás ale nečeká pohodlné vyspání, jako na plnohodnotné posteli s lamelovým roštem a zdravotní matrací.

Žádný kompromis v pohodlí, žádné uklízení před návštěvou, žádné přemýšlení nad tím, kde uložit ložní prádlo. Po sklopení je postel již ustlaná a připravená na další použití.

Neviditelná postel je mezi sklopnými postelemi moderní a minimalistické řešení, které zachová veškerý komfort vašeho domova. Výklopné postele Woodface jsou vyrobeny z nejlepších materiálů, které vám zaručí pohodlí a odolnost na mnoho let. Kvalita je prověřená praxí.

Získejte prostor, který potřebujete a zároveň si užívejte veškeré pohodlí a luxus, který vám náleží. Objevte tajemství skryté vyklápěcí postele, která promění váš byt ve vysněný domov!

Zde naleznete i ceny a technické parametry vyklápěcích a sklopných postelí.

Konzultace ZDARMA přímo u vás doma.
Objednejte si termín telefonicky nebo nám zanechte svůj email a my se vám ozveme.

    Volejte +420 602 408 636