O Woodface

Firma WOODFACE, spol. s r.o. je česká firma a od svého založení v roce 1991 je bez účasti zahraničního kapitálu. Od svého založení se věnujeme výlučně truhlářské výrobě a specializujeme se na vestavěné skříně a šatny na míru.

V čem se Woodface liší od konkurenčních firem a v čem jsou naše přednosti?

Máme pouze svá vlastní zastoupení a ve všech pracují naši zaměstnanci. To znamená, že jsme schopni na všech zastoupeních poskytnout zákazníkům úplné a shodné informace, stejný servis a stejné služby. Nedodáváme prostřednictvím dealerů a dalších obchodníků a máme tak kontrolu nad kvalitou poskytovaných služeb.

Centrální výroba soustředěná do jedné provozovny je naší další výhodou a předností. Všechny nakupované materiály a komponenty prochází jednou vstupní kontrolou a můžeme tak přímo ovlivňovat kvalitu, množství i termíny dodávek. Výroba probíhá na moderních počítači řízených strojích a možnost lidské chyby je tím omezena na minimum. Výstupní kontrola všech zakázek je opět soustředěna v jedné provozovně a výrazně se podílí na zvýšení kvality produkce. Programové vybavení je vyvíjeno podle našich potřeb a požadavků a poskytuje všem pracovníkům firmy dostatečný uživatelský komfort a informační servis.

S výše uvedenými body úzce souvisí vlastní vývoj a příprava novinek od materiálů přes kování a doplňky až po celé systémy. Díky tomu můžeme na každé výstavě, kterých se pravidelně zúčastňujeme, představit zákazníkům několik novinek a prakticky tak určovat směr dalšího rozvoje nejen naší firmy, ale prostřednictvím zájmu zákazníků i konkurenčních firem. Dá se říci, že většina z nich nás v sortimentu následuje se zpožděním od několika měsíců až po několik let. Některé materiály a systémy nemá žádný z našich konkurentů dodnes.

Co plánujeme v nejbližší i vzdálenější budoucnosti?

Máme v různém stádiu zpracování a přípravy nové materiály, systémy i doplňky. Připravujeme pro zákazníky nové služby jak v oblasti prodeje, tak i v oblasti poprodejního servisu. A co je důležité, tak některé z těchto služeb budou pro naše zákazníky zdarma nebo s maximálními výhodami. Dnes je velmi frekventované a často diskutované slovo „šrotovné“. My již šest let zákazníkům, kteří si od nás koupí skříň nebo šatnu, zdarma demontujeme jejich starou skříň a rovněž zdarma zajišťujeme její odvoz a likvidaci. O našich dalších službách a bonusech se více dočtete v sekci výhody Woodface.

Jednoduše si myslíme, že nejlépe bude, když se přijdete osobně přesvědčit. Na našich zastoupeních máte možnost si vše v klidu prohlédnout, vyzkoušet a naši prodejci Vám jsou plně k dispozici. Můžete si nechat nezávazně zpracovat návrhy i kalkulace a doma je potom posoudit a zvážit. Jsme připraveni Vám posloužit k maximální spokojenosti a těšíme se na Vás!