Komody

Stejně jako u skříní na míru se využívají různé systémy posuvných dveří také u komod, zejména pokud je komoda umístěna v užším prostoru, kde by klasické otevřené dveře překážely.

NB 050 komoda

Zásuvková komoda je jedním z dalších příkladů výhod výroby nábytku na míru. Zákazník určí rozměry, vybere si materiál nebo kombinaci materiálů, vybere si typ výsuvů – od standardních až po kryté plnovýsuvy s tlumeným dojezdem a rovněž si vybere typ a povrchovou úpravu madla. Z obyčejné komody pak je zajímavá součást vybavení místnosti nebo elegantní solitér.
nb-050.jpg

NB 004 komoda

Zásuvky v komodě mohou být i bez madel, plnovýsuv se speciálním mechanismem se povysune při lehkém zatlačení na čílko zásuvky.
nb-004.jpg

NB 200 komoda

Elegantní komoda s otvíravými dvířky na NK panty, skleněná výplň v tenkém hliníkovém rámečku.
nb-200-1.jpg

NB 733 komoda

Jednoduchá a elegantní komoda s posuvnými dveřmi, kování je stejné jako u posuvných dveří ke skříni. Samozřejmě i komody jsou vyráběny na míru z materiálů, které si vybere zákazník. Vnitřní vybavení komody je opět podle přání zákazníka, od jednoduchých polic až po zásuvky a výsuvné doplňky.
rp-733.jpg

 

Může se hodit  • ikona Sjednejte si schůzku

    Sjednejte si schůzku

    Sjednejte si schůzku s našími poradci v čase a místě, které vám vyhovuje.

  • ikona Služba architekta

    Služby designera

    Nabízíme Vám poradenství v oblasti interiérů, architektonické návrhy interiérů od dispozičního návrhu, přes materiálové a barevné řešení, realizační výkresy až po autorský dozor při raelizaci.

Prohlédněte si také další podobný sortiment