Knihovny

Pro někoho může být překvapením, jak žádané jsou i v dnešní elektronické době knihovny. Samozřejmostí je moderní design a využití atraktivních materiálů. Často je součástí knihovny prostor pro instalaci elektronických přístrojů i pro uložení datových nosičů.

NB 015 knihovna

Knihovny mohou být různých tvarů a rozměrů, vždy je ale nutné pamatovat na váhu knih a uložených předmětů. Proto by police neměly být příliš široké, aby váhou knih nedocházelo k jejich prohýbání. Jednotlivá oddělení mohou být zavřena otvíravými nebo posuvnými dvířky z materiálu podle výběru zákazníka.
nb-015.jpg

NB 104 knihovna

Police a stojky o tloušťce 32mm jsou trendem poslední doby, který spojuje příjemný design a výhodu krátkých polic, které se pod váhou knih neprohýbají. Skleněná dvířka nejsou opatřena madlem, ale z vnitřní strany magnetickou záskočkou. Ta po mírném zatlačení na zavřená dvířka zareaguje tak, že je odtlačí do pootevřené polohy.
nb-104.jpg

 

Může se hodit  • ikona Sjednejte si schůzku

    Sjednejte si schůzku

    Sjednejte si schůzku s našími poradci v čase a místě, které vám vyhovuje.

  • ikona Služba architekta

    Služby designera

    Nabízíme Vám poradenství v oblasti interiérů, architektonické návrhy interiérů od dispozičního návrhu, přes materiálové a barevné řešení, realizační výkresy až po autorský dozor při raelizaci.

Prohlédněte si také další podobný sortiment