Zásuvky

Zásuvky jsou nejžádanějším doplňkem. Skříně, komody, šatny i kancelářský nábytek by bez nich ztratily významnou část své funkce. Nabízíme moderní velmi tiché výsuvy s tlumeným dojezdem, které mají i vysokou nosnost.

DO254, DO255, DO249, DO250, DO253, DO256, DO251 a DO252 zásuvky

U systému Compact jsou kovové bočnice, jejichž nedílnou součástí jsou rolničkové výsuvy. Tlumený dojezd není součástí systému a případně se musí montovat dodatečně do boku skříně a opírá se o čelo zásuvky. Systém Eurobox má kovové bočnice, ve kterých jsou uryty výsuvy (plné nebo částečné) s tlumeným dojezdem. Výsuvy jsou kuličkové, dostatečně pevné s tichým a lehkým chodem. V současné době jsou nejvíce používané. Servo-drive je nejluxusnější systém pro zásuvky. Zásuvky ovládá elektricky a stačí mírné zatlačení na čelo zásuvky nebo mírné zatažení za madlo a zásuvka se vysune sama. Stejně lehké zatlačení na čelo stačí k automatickému zasunutí zásuvky (s tlumeným dojezdem). Vlastní výsuvy jsou shodné se systémem Eurobox.
zasuvky-01.jpg

DO159, DO161, DO163, DO160, DO162 a DO164 zásuvky

Jednotlivé typy zásuvek se liší nejen použitým systémem, ale i provedením jejich čel. Na obrázku je několik z řady možností, jak mohou čela zásuvek vypadat. První jsou čela s profilovanou hliníkovou lištou po celé délce čela, která slouží jako madlo. Druhá v pořadí jsou plná čela bez madel s mezerou pro uchopení. Třetí jsou hliníkové rámečky se skleněnou výplní a madly. Čtvrtá jsou čela s madly zapuštěnými v rovině horní hrany. Pátá mají madla zapuštěná uprostřed plochy a šestá jsou opět hliníkové rámečky s barevným sklem a mezerou pro uchopení.
zasuvky-02.jpg

 

Může se hodit  • ikona Sjednejte si schůzku

    Sjednejte si schůzku

    Sjednejte si schůzku s našími poradci v čase a místě, které vám vyhovuje.

  • ikona Služba architekta

    Služby designera

    Nabízíme Vám poradenství v oblasti interiérů, architektonické návrhy interiérů od dispozičního návrhu, přes materiálové a barevné řešení, realizační výkresy až po autorský dozor při raelizaci.

Prohlédněte si také další podobný sortiment