Osvětlení

Díky rychlému vývoji v této oblasti si může každý vybrat z celé řady typů od halogenových světel a svítidel až po LED osvětlující pásky a svítidla, která mohou být zabudována ve všech prostorách. Setkáme se s osvětlovacími rampami, osvětlovacími páskami zabudovanými do polic i s vnitřním světlením zásuvek.

DO111 osvětlení

Osvětlení zabudované do police – používá se s výhodou hlavně do police nad šatní tyčí, kdy dostatečně osvětlí prostor pod policí. Nevýhodou použití osvětlení zabudovaného do polic je komplikovanější přestavba interiéru skříně z důvodu vedení přívodu el. energie.
osvetleni-02.jpg

DO088 osvětlení

Dalším typem osvětlení do šatní skříně je osvětlení vestavěné do šatní tyče. Na obrázku je použito osvětlení s vypínačem, které je z těchto typů nejvíce používáno. Nevýhodou osvětlení v šatních tyčích je, že vždy je předem dáno několik délek a tím jsou omezeny možnosti šířky prostoru pro montáž šatní tyče.
osvetleni-03.jpg

DO091 osvětlení

LED osvětlení hrany skleněných polic je efektní a úspěšně se používá u sestav obývacích stěn a pracoven. Velmi nízká spotřeba, dlouhá životnost a možnost volit z více barev – to jsou hlavní přednosti tohoto LED osvětlení.
osvetleni-04.jpg

CF293 osvětlení

Hliníkový konstrukční systém LOGO využívá osvětlení zabudované přímo do polic. Toto osvětlení umožňuje nasvítit hrany vsazených skleněných dílů, nebo osvítit prostor pod policí. Jedná se opět o efektní osvětlení využívané hlavně u sestav obývacích stěn a pracoven.
osvetleni-05.jpg

CF290 osvětlení

Systém Logo má zajímavě vyřešený způsob osvětlení prostoru pod policemi. Tím, že je místěn do tvarovaného krytu police, tak prostor pod policí velice dobře osvítí a přitom neoslňuje, protože svítí šikmo od obsluhy.
osvetleni-06.jpg

 

Může se hodit  • ikona Sjednejte si schůzku

    Sjednejte si schůzku

    Sjednejte si schůzku s našími poradci v čase a místě, které vám vyhovuje.

  • ikona Služba architekta

    Služby designera

    Nabízíme Vám poradenství v oblasti interiérů, architektonické návrhy interiérů od dispozičního návrhu, přes materiálové a barevné řešení, realizační výkresy až po autorský dozor při raelizaci.

Prohlédněte si také další podobný sortiment