Drátěný program

Pro všechny zákazníky, kteří upřednostňují vzdušnost, a přehled o uložených věcech je určen drátěný program. Z různých košů, polic, botníků apod. jsou nejžádanější vyklápěcí nebo výsuvné koše na špinavé prádlo, které jsou navíc snadno vyjímatelné.

DO125 a DO124 drátěný program

Drátěný program NOVA je soubor několika velikostí výsuvných košů, polic a botníků v šedé barvě. Jedná se o lehkou jednoduchou konstrukci, kde hlavní důraz je kladen na spolehlivost. Zákazník má možnost si vybrat které díly a kolik jich bude chtít – nejedná se o ucelené sady.
dratenyprg-01.jpg

DO120 drátěný program

Jednoduché a účelné uspořádání skříně s využitím drátěného programu NOVA a několika dalších doplňků. Všechny prvky programu NOVA lze snadno vysunout a vyjmout ze skříně – nejvíce se to využívá u koše na špinavé prádlo, kdy můžeme odnést koš i s prádlem k pračce.
dratenyprg-02.jpg

DO144 drátěný program

Drátěný program STANDARD je v bílém provedení, výsuvy jsou spodní a jsou použity silnější dráty. Obsahuje více jednotlivých prvků a opět je možné použít kterýkoliv z prvků a jakémkoliv množství.
dratenyprg-03.jpg

DO146 a DO147 drátěný program

Detailní obrázky potvrzují vyšší úroveň zpracování drátěného programu Standard. Plastové úchyty, kterými jsou jednotlivé prvky upevněny k výsuvům, mají několik možností upevnění, a tak nemusí být přesně dodržena šířka prostoru pro vestavbu.
dratenyprg-04.jpg

 

Může se hodit  • ikona Sjednejte si schůzku

    Sjednejte si schůzku

    Sjednejte si schůzku s našími poradci v čase a místě, které vám vyhovuje.

  • ikona Služba architekta

    Služby designera

    Nabízíme Vám poradenství v oblasti interiérů, architektonické návrhy interiérů od dispozičního návrhu, přes materiálové a barevné řešení, realizační výkresy až po autorský dozor při raelizaci.

Prohlédněte si také další podobný sortiment