Realitní společnosti

S řadou realitních kanceláří dlouhodobě spolupracujeme a v rámci této spolupráce poskytujeme jejich klientům další slevy při uzavírání smlouvy na některý z našich produktů. Klient stavební nebo realitní firmy obdrží kartu s uvedení výše slevy a tuto kartu přiložíme k uzavírané smlouvě.

MAXIMA REALITY, s.r.o.

MAXIMA REALITY se řadí mezi největší realitní společnosti a je založena na serióznosti, ochotě a profesionalitě garantované šesti vlastními právníky. 88 pracovníků společnosti se řídí přísným etickým kodexem. Za 15 let své existence pomohla MAXIMA vyřešit bytové potřeby desetitisícům klientů. Jen za rok 2010 byla hodnota realizovaných zakázek více než 2,4 miliardy Kč.

www.maxima.cz

Ráj nemovitostí s.r.o.

Realitní kancelář RÁJ NEMOVITOSTÍ je moderní a dynamickou společností, která působí na českém realitním trhu již 20 let. Díky dlouholetým zkušenostem v oblasti realit je společnost schopna garantovat vysokou kvalitu služeb a profesionální přístup makléřů.

www.raj-nemovitosti.cz

RE/MAX Česká republika

Nadšení pro maximální uspokojení potřeb zákazníků je hlavním důvodem, proč síť RE/MAX roste nepřetržitě již více než třicet pět let. Naše strategie už uspěla ve více než 80 zemích světa - zemích s odlišnými ekonomickými, kulturními i obchodními podmínkami. V roce 2005 RE/MAX také zahájil svojí činnost na trhu České republiky, aby zde zopakoval svůj celosvětový úspěch. V České republice má RE/MAX dle nezávislé tržní studie nejznámější značku a největší tržní podíl s největším počtem spokojených zákazníků.

www.remax-czech.cz

Prague-stay.com

PRAGUE-STAY.COM

Ubytovací portál Prague-Stay.com Vám nabízí ubytování ve 47 exkluzivních apartmánech v Praze a výběr pražských luxusních hotelů. Všechny apartmány se nacházejí ve zrestaurovaných historických budovách v centru Prahy a jsou určeny pro krátkodobé, střednědobé i dlouhodobé pobyty.

www.prague-stay.com

Feelhome.cz

FEELHOME.CZ

FeelHome.cz Vám usnadní orientaci ve světě bydlení v Praze. V jeho nabídce naleznete nejen popis konkrétních příležitostí k obstarání dostupného a přitom kvalitního bydlení v Praze a jejím okolí, ale i užitečné informace o bydlení všeobecně.

www.feelhome.cz