Developerské firmy

S řadou developerských a stavebních firem dlouhodobě spolupracujeme a v rámci této spolupráce poskytujeme jejich klientům další slevy při uzavírání smlouvy na některý z našich produktů. Klient stavební nebo realitní firmy obdrží kartu s uvedení výše slevy a tuto kartu přiložíme k uzavírané smlouvě.

Star group Ltd.

Star Group Ltd. je společnost investorů se širokými odbornými znalostmi mezinárodního realitního trhu. Všechny zakládající subjekty mají za sebou v této oblasti významné úspěchy. Spojením znalostí a profesionálních zkušeností manažerů společností se zdroji firem vytvořili skupinu se silným obchodním tahem a kreativním myšlením.
Nové koncepty bydlení představujeme v České republice od roku 2003.

www.stargroup.cz

EKOSPOL a.s.

Podle nezávislých průzkumů patří EKOSPOL mezi 4 nejvýznamnější firmy v oblasti bydlení dle podílu na trhu. Podle TOP STAV 100, kde jsou hodnoceny stavební a developerské firmy v ČR (cca 2000 firem) dle objektivních ekonomických kritérií, se EKOSPOL umísťuje mezi prvními 10 firmami, přičemž v hodnocení dle rentability tržeb je na 1. místě a to již od roku 2000.

www.ekospol.cz

FINEP CZ a.s.

Společnost FINEP byla založena v roce 1995. Za dobu své existence se stala průkopníkem ve svém oboru. Například projekt Západního Města je v rámci České republiky svým rozsahem a komplexností naprosto ojedinělý. Jako jeden z mála developerů poskytuje FINEP svým klientům komplexní realitní a finanční služby, včetně bankovního zajištění složených finančních prostředků. Profesionalita a úroveň poskytovaných služeb v roce 2010 vynesla FINEPu prestižní ocenění Developer roku.

www.finep.cz

Vivus, s.r.o.

Bytové projekty realizované pod registrovanou obchodní známkou Vivus zajišťuje a financuje kapitálově silná společnost Pankrác, a.s., která již více než 17 let úspěšně působí na trhu s nemovitostmi.

www.vivus.cz